MAYDAY Wojciech Ziółkowski agencja reklamowa Wrocław Wojciech Ziółkowski MAYDAY studio reklamy i grafiki Wrocław
tani dobry druk wrocław kompleksowa reklama dla firm wrocław nadruki reklamowe wrocław

STRONY INTERNETOWE


kodowanie html5 css3 wrocław

Oferujemy kompletny pakiet usług związanych z tworzeniem i utrzymaniem stron internetowych - w tym:

  • projektowanie architektury stron i layoutów graficznych
  • dobór stosownych technologii
  • copywriting
  • kodowanie
  • pozycjonowanie
  • hosting
  • poczta internetowa
  • stała opieka techniczna i merytoryczna nad witrynami
  • doradztwo

Gwarantujemy, że nasze strony są w każdym calu profesjonalne, obficie i stosownie przyprawione nowoczesną technologią, ujęte w bezbłędny kod, eleganckie w formie, z efektowną grafiką i dobrymi tekstami, zawsze szyte na miarę, indywidualne, przyjazne dla użytkownika i lubiane przez Googla. Strony tworzymy wspólnie z Państwem.

Specjalizujemy się w witrynach internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Doskonale wiemy, że ma być dobrze, tanio, szybko i skutecznie, dlatego nasze strony są nieszablonowe, efektowne i pracują.


Wahasz się? Obawiasz się kosztów? Niepotrzebnie.

Nikt już nie kocha książek telefonicznych. Rzeczywistość przeniosła się do Internetu. Czy Twoja firma już tam jest?

Blisko 80% największych polskich firm jest obecnych w Sieci, jednak spośród przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą tylko co czwarty ma własną stronę internetową. Dla wielu właścicieli barierą jest obawa przed wysokimi kosztami produkcji stron i usług hostingowych. W dużej mierze wynika ona z braku wiedzy. Proszę spojrzeć na poniższe zestawienie:

Domeny

Ceny domen w Polsce są regulowane przez centalną instytucję rejestrową NASK. Najdroższe są domeny narodowe np. ".pl" - 100 zł/rok netto. Domeny branżowe, regionalne lub globalne np. ".net", ".com", ".biz", "wroclaw.pl" - powinny kosztować mniej. Wśród ofert firm zajmujących się sprzedażą i pośrednictwem w rejestracji domen można szukać promocji i okazji znacznie obniżających te koszty. Tu także możemy pomóc.

Hosting

Dobry, bezpieczny serwer z backupem i 5Gb dyskiem, 3 kontami mailowymi, 1 bazą danych i 1 podpiętą domeną - w sam raz na firmowa stronę i pocztę:

już od 40 zł za rok

Strony www

Ceny stron internetowych nie mają górnej granicy. Wielkość, stopień skomplikowania grafiki i oprogramowania, zaangażowanie najnowszych technologii i multimediów mogą sprawić, że koszty sięgną setek tysięcy złotych. Najczęściej to domena banków, instytucji państwowych czy wielkich sklepów internetowych.

W MAYDAY możecie Państwo dobrać sobie stronę na własną miarę, według własnych potrzeb i możliwości, a przy tym niepowtarzalną i efektowną. Jeśli Wam to wystarczy - można zacząć od firmowej wizytówki:

już za 350 zł

A więc...

...można wystartować z własną, dobrą stroną internetową, serwerem z pocztą i domeną

już za niespełna 500 zł

Nic nie stoi na przeszkodzie by, stosownie do możliwości i potrzeb, witrynę rozbudować w czasie.

Gwarantujemy załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem domen, serwerów oraz ich konfiguracją.

Daj się zauważyć

Tradycyjna, dobra reklama drukowana nadal pozostaje niezastąpionym źródłem informacji o Tobie i Twojej firmie. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na bierność. Zwłaszcza w kryzysie.

Dobry, bezpieczny serwer z backupem tanio

Bądź trendy!

Reklama i Internet to lokomotywy kreatywności. Wystarczy wsiąść do odpowiedniego wagonu. MAYDAY to najlepszy sort szarych komórek wsparty stosownie najnowszymi technologiami.

plansze reklamowe tablice bannery oczkowane wrocław

Tanio i dobrze? Tak!

Da się! A skoro tak, to czemu nie sprawdzić? To nie kwestia wiary. To kwestia telefonu, maila, rozmowy i czystej kalkulacji. Rzut oka w ofertę, portfolio, pytanie o cenę...i stanie sie jasność!

wizytówki tanie wrocław

Wybierz MAYDAY

Doradzimy stosownie do Państwa potrzeb i możliwości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailem lub na czacie. Profesjonalizm i doświadczenie mogą już od dziś działać na Państwa rzecz!

ulotki projekty druk wrocław