DRUK - druki, wydruki, nadruki. Na wszystkim.


Współczesne technologie poligraficzne pozwalają na uzyskanie jakości druku lepszej niż jest w stanie dostrzec i ocenić ludzkie oko. Dziś farbę można nanieść na praktycznie każdy materiał. Postęp otworzył drogę zarówno do nieograniczonych możliwości kreacji, jak i spadku cen usług. Połączenie fachowej wiedzy i doskonałej znajomości branży gwarantuje, że z MAYDAY znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązania w relacji cena-jakość. Przygotowujemy i realizujemy zlecenia na druk:

  • konwencjonalny, offsetowy na nośnikach papierowych (wszystkie formaty i rodzaje papieru),
  • solwentowy na tworzywach sztucznych, foliach,
  • niekonwencjonalny (wypukły, wklęsły, puchnący itp.)

Daj się zauważyć

Tradycyjna, dobra reklama drukowana nadal pozostaje niezastąpionym źródłem informacji o Tobie i Twojej firmie. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na bierność. Zwłaszcza w kryzysie.

Bądź trendy!

Reklama i Internet to lokomotywy kreatywności. Wystarczy wsiąść do odpowiedniego wagonu. MAYDAY to najlepszy sort szarych komórek wsparty stosownie najnowszymi technologiami.

Może być tanio i dobrze?

Może! A skoro tak, to czemu nie sprawdzić? To nie kwestia wiary. To kwestia telefonu, maila, rozmowy i czystej kalkulacji. Rzut oka w ofertę, portfolio, pytanie o cenę... i stanie sie jasność!

Wybierz MAYDAY

Doradzimy stosownie do Państwa potrzeb i możliwości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailem lub na czacie. Profesjonalizm i doświadczenie mogą już od dziś działać na Państwa rzecz!