MAYDAY Wojciech Ziółkowski agencja reklamowa Wrocław Wojciech Ziółkowski MAYDAY studio reklamy wrocław
tani druk offsetowy wrocław tablice bannery plansze reklamowe wrocław reklama zewnętrzna solwent wrocławiu

REKLAMA: projektowanie graficzne dla wszystkich mediów i nośników


projektowanie okładek

Nic nie zastąpi starych dobrych technik wizualnych. Na Państwa zlecenie swobodnie i skutecznie manipulujemy potencjalnym klientem, doprowadzamy go do do stanu bezwolności i generujemy w nim wewnętrzną, nieodpartą potrzebę zakupu Państwa usług bądź towarów. Moc tę daje nam m. in. projektowanie graficzne:

  • ulotki, plakaty, broszury, katalogi, książki, kalendarze, bannery, rollupy, szyldy, tablice itd. - wszystko co da się wydrukować lub nadrukować
  • loga i logotypy, książki znaków
  • grafika na pojazdach
  • okładki publikacji zwartych - książek, katalogówe, folderów
  • grafika na materiałach reklamowych, gadżetach
  • grafika na odzieży

Przywiązujemy szczególną wagę do konsekwencji stylistycznej w budowaniu wizerunku firmy.

Prawidłowo tworzona identyfikacja wizualna wymaga wypracowania jednej, optymalnej linii koncepcyjnej i spójnego stosowania jej we wszystkich materiałach reklamowo-informacyjnych. Przykładem takiego podejścia są księgi znaków, zawierające oprócz koncepcji graficznej logo i logotypów, także wzorce rozwiązań kolorystycznych, typograficznych i formalnych dla podstawowych grup nośników (np. ulotek, papieru firmowego, kopert, teczek, wizytówek itp.).

Wykonujemy także profesjonalne fotografie obiektów i produktów dla celów reklamowych, dokumentacyjnych i wydawniczych.


Daj się zauważyć

Tradycyjna, dobra reklama drukowana nadal pozostaje niezastąpionym źródłem informacji o Tobie i Twojej firmie. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na bierność. Zwłaszcza w kryzysie.

layouty książek

Bądź trendy!

Reklama i Internet to lokomotywy kreatywności. Wystarczy wsiąść do odpowiedniego wagonu. MAYDAY to najlepszy sort szarych komórek wsparty stosownie najnowszymi technologiami.

skład i projekty książek

Może być tanio i dobrze?

Może! A skoro tak, to czemu nie sprawdzić? To nie kwestia wiary. To kwestia telefonu, maila, rozmowy i czystej kalkulacji. Rzut oka w ofertę, portfolio, pytanie o cenę... i stanie sie jasność!

raporty roczne spółek skład i projekty

Wybierz MAYDAY

Doradzimy stosownie do Państwa potrzeb i możliwości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailem lub na czacie. Profesjonalizm i doświadczenie mogą już od dziś działać na Państwa rzecz!

ulotki wizytówki tanie wrocław